'FEDMED' | Stomatolog, chirurg stom., protetyk Ciechanów, Widna 45

23 672 41 19

     
Promocje, nowości, porady
 • Wpływ działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i na środowisko 

  zakładka GALERIA

 • Udostępnianie dokumentacji medycznej

  zakładka GALERIA

 • GWARANCJA

  nie obejmuje leczenia zębów mlecznych oraz wypełnień zębów po leczeniu kanałowym. Gwarancja na wypełnienia obejmuje okres 12 miesięcy pod warunkiem planu leczenia oraz zgłaszania się na co półroczne wizyty kontrolne. W przypadku wad zgryzu okres ten obejmuje 6 miesięcy

  Katarzyna Fednik

 • DIAGNOZA jest matką leczenia

  - Tomografia CBCT/3D/Pantomogram i cefalogram *stosowanie badań obrazowych 3D zapewnia pacjentom;*doskonałą diagnostykę*dokładne przygotowanie dentysty i pacjenta do przeprowadzenia nawet skomplikowanych zabiegów w sposób jak najbezpieczniejszy*zmniejszenie ilości powikłań oraz urazów jatrogennych *wielokrotnie może także zaoszczędzić pracy stomatologowi i przewlekłego leczenia pacjentom w przypadku przedłużającego się leczenia endodontycznego zęba, który w rzeczywistości jest uszkodzony -np. doszło do złamania lub pęknięcia, które pozostaje niewidoczne na zdjęciu wewnątrzustnym czy pantomograficznym.

  Serdecznie zapraszamy - Zespół FEDMED
 • Nasza filozofia

  - Jako kierownik przychodni czuwam nad jakością usług. W trosce o naszych pacjentów osobiście zajmuję się rekrutacją dentystów. Nasz zespół to młodzi i ambitni lekarze, którzy kończyli studia z bardzo dobrymi wynikami, a staże podyplomowe odbywali w liczących się placówkach w Polsce. Uczestnicząc w kursach oraz konferencjach stomatologicznych wciąż kształcą się i podnoszą swoje kwalifikacje, by móc zaoferować Państwu nowoczesną stomatologię. Świetny kontakt z najmłodszymi pacjentami, sprawia, że dzieci stanowią ok 30% naszych pacjentów. Z pełną odpowiedzialnością polecam naszych lekarzy.

  Katarzyna Fednik